Zeybek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeybek Forum

Zeybeklerin Buluştuğu Tek Adres. Halkoyunları Paylaşım PlatFORMU

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapsohbet odası

Beşiktaş sohbet sahası

4 posters
YazarMesaj
zeybek
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
zeybek

Erkek
İş/Hobiler : halkoyunları eğitmeni
Lakap : zeybek _ KAyTeX

Beşiktaş sohbet sahası Empty
MesajKonu: Beşiktaş sohbet sahası   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime11/1/2008, 18:45

Basketball

En son zeybek tarafından 5/3/2008, 11:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://zeybekforum.yetkin-forum.com
ipekharika
Aktif Üye
Aktif Üye
ipekharika

Kadın

MesajKonu: BEŞİKTAŞ   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime27/1/2008, 16:19

*besiktasliysan Ogun, Degilsen Itaat Et...
*edirnenin Yollari Tastan , Varmi Buyuk Besiktas'tan.
*delikanli Adam Renkli Takim Tutmaz.besiktasim Sen Bana Babamdan Kalan Miras Degil Ogluma Olan Borcumsun...
*1903'de Doldu Yurekler, Yer Siyah Gok Beyaz Sampiyon Besiktas.
*yillarca Kahrolsak Dertten Kederden.bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden.askimiz Harbiden Hemde Derinden.asla Vazgecmeyiz Besiktas Senden.
*semtimiz Erkekler Semti, Asik Eder Herkesi, Uzerimden Eksilmesin Bayragimin Golgesi, Iste Biz Kotu Gunde Hep Omuz Omuzayiz,ovunmek Gibi Olmasin Biz Karakartalliyiz...
*gun Dogdu Hep Uyandik Stadlara Dayandik Besiktasin Ugrunada Bayraklara Donandik Semtimiz Erkek Semti Asik Eder Herkesi Uzerimde Eksilmesin Bayragimin Golgesi Iste Biz Kotu Gunde Hep Omuz Omuzayiz Ovunmek Gibi Olmasin Biz Karakartalliyiz.
*bazen Huzun,bazen Kader Senin Sevgin Bir Omre Bedel.besiktas Sen Bizim Herseyimissin.
*besiktas Diyerek Sana Yuz Vurduk,siyahin Yanina Beyazi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk Besiktas Sen Bizim Her Seyimizsin ..
*gel Gunduzle Gece Olalim Gel Gokyuzunde Yildiz Olalim Seninle Sampiyonluklara Kosalim Haydi Bastir Kara Kartal'im.
*yakisir Sana Yakisir,sana Sampiyonluk Yakisir,sen Alemde Teksin, Degisilmezsin,besiktas Sen Bizim Herseyimizsin!
*basin One Egilmesin Aldirma Kartal, Aldirma.en Buyuk Sen Degilmisin Aldirma Kartal, Aldirma Kartal Aldirma...
*dunyada Iki Tur Taraftar Vardir:bjk'li Olanlar,bjk'li Olduklarinin Farkina Varamayanlar.
*kara Kartalsin Goklerde Uzarsin 100 Yildir Yasarsin Cekemeyenler Kiskanalar Catlasin Bir Allahim Birde Sen Varsin.
*siyahin Yanina Beyaz Koyduk Yillardir Bu Renklere Biz Bas Koyduk Yagmurlarda Camurlarda Stadlari Doldurduk Besiktas Sen Bizim Herseyimizsin
ipekharika
Aktif Üye
Aktif Üye
ipekharika

Kadın

MesajKonu: BAYANLAR MAÇ YÖNETİRSE :)   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime27/1/2008, 16:22

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp
4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol!
Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana...
Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin
modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!
* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta
aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...
* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu
döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.
* Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar
gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.
* Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek…
* Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı?
Yanında da sağ bek İhsan'ı alın; kadroda çeşit olsun.
* Aloo! Başkanım yine ben... Yarınki maçımızı TV veriyor değil mi? Ona göre saçlarımı yaptıracağım
da; Türkiye'ye rezil olmayalım sonra! Bir de saçımı sarıya boyatsam bizim formayla uyumlu olur mu
dersiniz?
* Ay hakem bey, görmüyor musunuz ne biçim girdi çocuğa? Seni annene şikayet edeyim de gör! Kalk
yavrucuğum sen de; ayol nerde kaldı bu sağlıkçılar?
* Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan'ı tribünde görünce dayanamadım işte!.. Tamam, maçla
hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?
* Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum...
Yeni Üye
yetkisiz

Erkek

MesajKonu: Geri: Beşiktaş sohbet sahası   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime10/2/2008, 02:47

Fenerbahçe Wink
http://yetkisiz.blogcu.com/
NiSaN
Yeni Üye
Yeni Üye

Lakap : cadı çilek:):)

MesajKonu: Geri: Beşiktaş sohbet sahası   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime26/2/2008, 22:04

Mad hayır cimbom.... Razz
yetkisiz
Yeni Üye
Yeni Üye
yetkisiz

Erkek

MesajKonu: Geri: Beşiktaş sohbet sahası   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime3/3/2008, 05:45

Tebrikler Kartallar Aslana uçmuşunuz
cheers bounce
Ahh bide bizim kanarya ankarada uçabilseydi çok süper olacakdı da Cool
ipekharika
Aktif Üye
Aktif Üye
ipekharika

Kadın

MesajKonu: Geri: Beşiktaş sohbet sahası   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime3/3/2008, 12:41

TŞKLER YETKİSİZ Wink OLEYYYYYYYYYYYYYYY SİYAHHHH OLEYYYYYYYYYYYYYYY BEYAZZZZ OLEEEEEYYYYYYYYYYY BEŞİKTAŞŞ bounce bounce bounce bounce cheers cheers cheers
ipekharika
Aktif Üye
Aktif Üye
ipekharika

Kadın

MesajKonu: Geri: Beşiktaş sohbet sahası   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime3/3/2008, 12:41

Bize fizigi yanlis ogrettiler...
Insan sesi ucak sesini bastiramaz dediler...
Onlar inönü'yü gormediler...

Bize hayat bilgisini yanlis ogrettiler.
Yerli mali, yurdum mali kullan dediler.
Onlar nouma'yı gormediler...

Bize matematigi yanlis ogrettiler
Kale direklerinin acisi 90 derecedir dediler
sergenin 95 çaktıgını bilemediler

Bize muzigi yanlis ogrettiler
En zor olani cok sesli korodur dediler
Onlar 4500 kartalı aynı anda gormediler...

Bize turkuleri yanlis ogrettiler.
Lorke lorke lorke dediler.
Onlar nouma'yı gormediler..

Bize edebiyati yanlis ogrettiler.
En guzel eserler aruzla yazilir dediler.
Onlar besiktas siirlerini dinlemediler...

Bize cografyayi yanlis ogrettiler.
Sambacı kızları meshur dediler.
Onlar Alex'i hic gormediler...

Bize efsane asklari yanlis ogrettiler.
Kerem'le Asli, Ferhat'la Sirin dediler.
Onlar besiktas sevdasini hic bilmediler...

Bize bir tek seyi dogru ogrettiler..
En buyuk beşiktaş, baska buyuk yok dediler...
ipekharika
Aktif Üye
Aktif Üye
ipekharika

Kadın

MesajKonu: Geri: Beşiktaş sohbet sahası   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime8/3/2008, 11:43

lol! lol! lol! lol! lol! HELAL OLSUN SANA BOBO
ipekharika
Aktif Üye
Aktif Üye
ipekharika

Kadın

MesajKonu: Geri: Beşiktaş sohbet sahası   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime19/3/2008, 14:13

beşik beşik beşik beşik beşik
yetkisiz
Yeni Üye
Yeni Üye
yetkisiz

Erkek

MesajKonu: Geri: Beşiktaş sohbet sahası   Beşiktaş sohbet sahası Icon_minitime12/4/2008, 20:34

Helal olsun sana beşiktaşşşşşşşşşşşşşşşşş ses yapmayın uynamasın Smile ooofff taaaaşşşşşşş sekiztaşşş
EN BÜYÜK beşik Wink

Beşiktaş sohbet sahası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-